Kurumsal

MEFE KURUMSAL


Biz Kimiz?

2016 yılında faaliyete geçen MEFE ENDÜSTRİ ÇEVRE; çevre ve iş güvenliği alanında ölçüm, analiz,  yazılım, cihaz, donanım ve malzemelerin yerli kaynaklarla üretilmesini sağlamaktadır.

MEFE, bünyesinde yer alan donanımlı mühendis kadrosu ve iş güvenliği uzmanı ile üretim ve ARGE çalışmalarında uluslararası standartları kullanarak üretim yapmaktadır. Ürünler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzmanları tarafından denetlenip onaylandıktan sonra satışa sunulmaktadır. Firma kurucularının laboratuvar sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimleri, TÜRKAK akreditasyona sahip ve Çevre Bakanlığı onaylı laboratuvarlarla uzun soluklu, güçlü iş birlikleri kurmasını sağlamıştır.

Üretim sürecinde tamamen yerli üretim olan profesyonel yazılım kullanılmaktadır. Aynı zamanda TSE kurumunun hizmet yeterliliği ile ilgili standartlarına göre çalışmaktadır.  MEFE, cihaz ve donanım üretmenin yanı sıra çevre ve iş güvenliği alanındaki ölçüm ve analizler ile ilgili eğitim destekleri sunarak sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Ürün çeşitliliğini her geçen gün daha da arttıran firma üstün kalite standartlarında müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle hızlı ve uygun fiyatlı servis hizmeti ile rakiplerinden ayrışan MEFE ENDÜSTRİ ÇEVRE,  “Çevre Ölçüm ve Kontrol Cihaz” üretiminde ve geliştirilmesinde sektörde güvenilir bir konuma sahiptir.